Producenci
O nas

FOIF Polska działa na rodzimym rynku nieprzerwanie od 2007 roku. Jesteśmy samodzielną filią oraz jedyną, autoryzowaną firmą zajmującą się serwisem i sprzedażą sprzętu geodezyjnego oraz narzędzi pomiarowych dla budownictwa marki Suzhou FOIF na terenie Polski.

Spółka kapitałowa Suzhou FOIF powstała w sierpniu 1999 roku w wyniku przekształcenia, działającej od 1958 roku, Suzhou First Optical Instrument Factory (Pierwszej Fabryki Sprzętu Optycznego w Suzhou).

Poprzednik naszej firmy wyprodukował, między innymi pierwszy w Chinach 1″ teodolit J2 (1968, pierwszy niwelator automatyczny DS3 (1968). W 1987 roku firma wyprodukowała pierwszy DCH1 EDM, a pierwszy tachimetr (DQZ2) wypuściła na rynek w roku 1996. Od 1986 do 1996 roku Suzhou FOIF skutecznie pracowała nad produkcją i montażem technologii stosowanych w Wild T2 oraz Leica Di1600. Firma montowała także EDM Sokkia Dt2 w 1992 roku.

Spółka Suzhou FOIF jest przedsiębiorstwem profesjonalistów nastawionych na rozwój oraz wykorzystywanie zaawansowanej technologii w swoich produktach, dzięki czemu zostali uhonorowani rządowymi certyfikatami na terenie Chin.

Oprócz tego, FOIF jest także pierwszym, chińskim przedsiębiorstwem, produkującym tachimetry korzystające z rozwiązań bezlustrowych.

FOIF w produkcji korzysta z zaawansowanych maszyn CNC (Computerized Numerical Control), takich jak tokarki, maszyny do obróbki, maszyny współrzędnościowe, bogaty zbiór ekwipunku testowego, a także specjalnego systemu komputerowego Nx3 CAD/CAM.

FOIF jest znaną na świecie marką zajmującą się sprzętem pomiarowym i przemysłowym. Jakość produktów potwierdzają uzyskane certyfikaty ISO9001:1994, a także, po rewizji, ISO9001:2008 (oba nadane przez Det Norske Veritas).

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl